KASY I DRUKARKI FISKALNE

W naszej ofercie znajdują się optymalne rozwiązania jednego spośród wiodących producentów drukarek fiskalnych – firmy Posnet. Wybraliśmy dla Państwa tylko najlepsze produkty pod względem technicznym oraz ekonomicznym . Drukarki oferowane przez nas są w pełni przystosowane do mobilnych punktów sprzedaży oraz sklepów. Nasza praca zaczyna się od przekazania przyszłemu użytkownikowi wszelkich informacji związanych z dopełnieniem obowiązku fiskalizacji poprzez montaż urządzenia oraz pełne wsparcie techniczne podczas jego użytkowania .

SIECI KOMPUTEROWE

Posiadamy bogatą i różnorodną ofertę w zakresie budowy, instalacji i utrzymania sieci komputerowych. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy wdrażania systemu począwszy od analizy potrzeb klienta, wykonania projektu, poprzez instalację i konfigurację urzędzeń sieciowych a skończywszy na stałej opiece serwisowej.

KOMPUTERY LAPTOPY NOTEBOOKI

Sprzedajemy komputery i ich części składowe, jak również akcesoria do nich. By zapewnić komfort pracy i bezpieczeństwo danych wybieramy tylko sprawdzone komponenty. Każdemu klientowi staramy się dobrać konfigurację komputera odpowiadającą jego potrzebom. Każdorazowo istnieje możliwość skonfigurowania zestawu pod indywidualnego klienta wraz z jego częściami , bądź wedle własnego doboru podzespołów, uwzględniając odpowiednio dobranie współpracujących ze sobą elementów.

OPROGRAMOWANIE

  • systemy operacyjne Microsoft
  • oprogramowanie antywirusowe
  • oprogramowanie do obsługi firmy ( fakturowanie, magazynowe)
  • oprogramowanie biurowe

Oferta handlowa proponowana przez naszą firmę nie ogranicza się jedynie do umieszczania produktów w cenniku, lecz dokłada wszelkich starań, aby zapewnić pełną dostępność większości z nich. Dzięki temu klient przychodząc do sklepu ma możliwość dokonania satysfakcjonującego zakupu. Na indywidualne zamówienie klienta istnieje możliwość sprowadzenia specjalistycznych podzespołów.