ULTRA COM FOTOGRAFIA

Oferuję szeroki zakres usług związanych z fotografia. Specjalizuję się w dokumentowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości.  Staram się by zdjęcia wykonane były z najwyższą starannością oraz w jedyny i niepowtarzalny sposób by nasi klienci otrzymali unikatowe pamiątki ze współpracy ze mną .

Oferuję szeroki zakres usług związanych z fotografia. Specjalizuję się w dokumentowaniu wszelkiego rodzaju uroczystości.  Staram się by zdjęcia wykonane były z najwyższą starannością oraz w jedyny i niepowtarzalny sposób by nasi klienci otrzymali unikatowe pamiątki ze współpracy ze mną .
Działam głównie na terenie Łodzi i okolic. Jeśli jednak zadanie tego wymaga, to z przyjemnością podróżuję by zrobić sesję w miejscu, które stanowi ciekawą scenerię lub bardziej odpowiada klientom.

Moja oferta to miedzy innymi:
• fotografia ślubna
• fotografia portretowa
• fotografia okolicznościowa
• sesje portfolio i beauty
• zdjęcia reklamowe oraz produktowe
• fotografia koncertowa
• foto atelier
• foto albumy; foto książki

Eventy / Konferencje

Oferuję fotograficzną dokumentację eventu, konferencji, koncertów, imprez sportowych, wydarzeń kulturalnych, wydarzeń promocyjnych. Jeżeli potrzebujesz dokumentacji organizowanego przez siebie wydarzenia zapraszam do kontaktu.

Fotoreportaż

Ten rodzaj fotografii jest mi najbliższy. Obserwowanie wydarzeń i opowiadanie zdjęciami historii to dziedzina fotografii, która pasjonuje mnie najbardziej.

Fotografia ślubna

Fotografie ślubne są wspaniałą pamiątką, a zarazem dokumentacją całej Waszej ceremonii i wesela. Dzięki tym zdjęciom obejrzycie swój ślub z innej perspektywy i jeszcze raz przeżyjecie emocje, które towarzyszyły Wam podczas przygotowań do ślubu, ceremonii oraz na weselu.

Podczas uroczystości staram się być niezauważalny, by nikt z nie czuł się skrępowany. Dążę do tego, by jak najlepiej uchwycić nastrój ceremonii, Wasz indywidualny charakter, klimat sali weselnej oraz zabawę Waszych gości. Utrwalę wszystkie chwile warte uwiecznienia, co pozwoli Wam krok po kroku odtworzyć ten wyjątkowy dzień, nawet po upływie wielu lat od dnia ślubu!

Ślubna Sesja Plenerowa

Każdy plener ślubny który realizuję jest jedyny w swoim rodzaju dlatego ,że każdą parę traktuję indywidualnie. Jestem otwarty na wasze pomysły, sugestie, upodobania i wizje nawet te najbardziej szalone. Podczas sesji dbam o to aby materiał był różnorodny, dlatego nie pracuję z zegarkiem w ręku i chętnie odwiedzam więcej niż jedno miejsce podczas sesji. Lubię tworzyć ciekawe historie, oraz dbamy aby praca na sesji była przede wszystkim dobrą zabawą którą będziecie wspominać latami.

Mobilne studio, mini lab

To idealny pomysł na urozmaicenie każdego wydarzenia, szczególnie wesela, urodzin, eventu firmowego oraz wielu innych imprez. Dzięki niemu każdy z uczestników otrzyma serie spontanicznych, szalonych i nietuzinkowych zdjęć, które będą natychmiastową pamiątką.

Fotografuję każdym miejscu i o każdej porze, dysponuję własnym oświetleniem przenośnym i foto – drukarką termosublimacyjną  z możliwością zaimprowizowania studia w dowolnym miejscu. Możliwość dojazdu w każde miejsce w kraju.

Fotoalbumy, opakowania CD/DVD/USB

Dopełnieniem wspaniałych fotografii jest ich elegancka oprawa. Wykonuję spersonalizowane projekty foto albumów, okładek na CD/DVD/USB. Każdy nasz klient otrzymuje niepowtarzalne i najwyższej jakości produkty by służyły i były piękną pamiątką na wiele lat.